Rekrutacja trwa!

02.05.2022 Kategoria: Ogłoszenia

Maturzyści!

trwa rekrutacja na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie! To bardzo dobry moment, żeby zastanowić się nad wyborem kierunku studiów. Zarejestrujecie się tutaj. Nie zapomnijcie także o śledzeniu terminarza, który pozwoli Wam dopilnować najważniejszych dat w harmonogramie rekrutacyjnym, zapoznajcie się także informacją o tym jak prawidłowo złożyć dokumenty. A na koniec nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za Wasze matury i życzyć powodzenia w rekrutacji! Do zobaczenia!

Poniżej znajdziecie odnośniki do opisów kierunków, które pomogą Wam podjąć decyzję:

Jeśli nadal nie wiecie na co się zdecydować - zapraszamy do obejrzenia nagrania Dnia Otwartego, podczas którego wykładowcy UPWr opowiedzieli ciekawostki związane z naszymi kierunkami, a studenci podzielili się cennymi wskazówkami na pierwsze tygodnie studiów :)

Udanego oglądania i dobrych wyborów!