Zakwaterowanie w domach studenckich UPWr

Domy studenckie UPWr

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu dysponuje ponad 1800 miejscami w 6 akademikach. Poszczególne akademiki oferują zakwaterowanie w pokojach o różnym metrażu i układzie, np. pokoje trzyosobowe, dwuosobowe, jednoosobowe lub pokoje modułowe z własną łazienką i kuchnią. Każdy z pokoi ma dostęp do Internetu oraz domofon łączący z całodobową recepcją.

Ogromnym atutem jest lokalizacja akademików Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Cztery z nich: Centaur, Labirynt, Talizman i Zodiak znajdują się w centrum miasta w okolicach Placu Grunwaldzkiego. Arka i Raj znajdują się na zielonych terenach Biskupina, najpiękniejszej dzielnicy Wrocławia.

Opisy każdego z domów studenckich znajdziesz na stronie poświęconej zakwaterowaniu w akademikach.

Ceny zakwaterowania są bardzo przystępne dla studentów UPWr i wahają się w przedziale 500-700 zł za miesiąc. Lepszej oferty nie znajdziecie! Aktualne ceny zakwaterowania można śledzić na stronie z cennikiem.

Studenci zagraniczni UPWr przyjęci na 1 rok studiów aplikują o zakwaterowanie poprzez Biuro Rekrutacji. W tym celu wypełnij wniosek z załącznika i prześlij skan na naszego e-maila lub dołącz do konta kandydata w systemie rekrutacyjnym.

Wniosek o zakwaterowanie w akademiku (doc)

Wniosek o zakwaterowanie w akademiku (pdf)

Możesz również sprawdzić możliwości zakwaterowania w prywatnych akademikach we Wrocławiu:

Student Depot