Welcome Point UPWr dla studentów zagranicznych

logo-komputer.pngProjekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (nabór 2020)

welcome_point.png

Witajcie na stronie Welcome Point!

Drodzy kandydaci i studenci zagraniczni UPWr, Welcome Point jest miejscem dla Was!

W Biurze Rekrutacji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu został uruchomiony Welcome Point zapewniający wsparcie nowo przyjętym studentom w procesie ich adaptacji na uczelni i w stawianiu pierwszych kroków we Wrocławiu i w Polsce.

Chętnie pomożemy i udzielimy informacji w następujących tematach:

• sprawne poruszanie się po uczelni
  • informacje o Wrocławiu
  • informacje przed przyjazdem do Polski
  • wyjaśnianie procedur urzędowych
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • legalizacja pobytu
  • przysięgłe tłumaczenia dokumentów na studia
  • możliwość nauki języka polskiego i kultury polskiej we Wrocławiu
  • oraz wiele innych :-)

Pracownicy Welcome Point zapewniają wsparcie w formie stacjonarnej i on-line w języku polskim, angielskim, ukraińskim, rosyjskim i niemieckim.

studenci_zagraniczni_2.jpg

Możesz skontaktować się z nami w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 15:00 lub odwiedzić nas we Wrocławiu.

Welcome Point UPWr (przy Biurze Rekrutacji)

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, pl. Grunwaldzki 24a, pok. 138.

Można również kontaktować się telefonicznie pod nr tel. 71-320 10 45 lub mailowo: welcome@upwr.edu.pl