Webinaria Wydziałowe Uniwersytetu Przyrodniczego

07.06.2022 Kategoria: Ogłoszenia

Dzień dobry!

Z radością informujemy, że od 2 czerwca do 7 lipca prowadzimy Webinaria Wydziałowe dla przyszłych kandydatów na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jesteśmy już po pierwszym webinarium dotyczącym Wydziału Przyrodniczo – Technologicznego (link do nagrania będzie udostępniony wkrótce). Możecie się dowiedzieć, jak dany kierunek wygląda z perspektywy wykładowcy oraz studenta, czego możecie się spodziewać w programie studiów i jak wygląda kariera po ich ukończeniu. Dowiecie się też więcej o naszym nowym kierunku, który tworzymy wspólnie z Politechniką Wrocławską, czyli o Biogospodarce! Dołączcie do nas! Oto harmonogram:

09.06.22 – Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji

22.06.22 –  Veterinary Medicine (webinar prowadzony w języku angielskim)

23.06.22 – Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt oraz Bioeconomy (webinar prowadzony w języku angielskim)

30.06.22 – Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności

29.06.22 – Biogospodarka

07.07.22 –   Wydział Medycyny Weterynaryjnej

img_20220609_114413.jpg

Na zdjęciu:  dr hab. prof. uczelni Tomasz Malczyk oraz studentka Gospodarki przestrzennej, Pani Nicola Stanisławska

img_20220609_120007.jpg

Na zdjęciu: dr hab. inż. Robert Głowski, prodziekan kierunków Inżynieria Środowiska i Inżynieria i gospodarka wodna oraz studentka Inżynierii środowiska, Pani Adrianna Kołek

Szczegółowy program oraz link do wydarzenia możecie znaleźć na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/UPrekrutacja