Sprawdź wyniki III naboru!

12.09.2024 Kategoria: Ogłoszenia

Kandydatko, Kandydacie!

Znamy już wyniki III naboru na studia stacjonarne I stopnia. Sprawdź swój status w systemie IRK! Jeśli zakwalifikował_ś się na studia jesteś zobowiązan_ do dostarczenia dokumentów w dniach 13 lub 16 września - pamiętaj, żeby zmieścić się w tym terminie, ponieważ jeśli nie dostarczysz dokumentów, to Twoje miejsce przepadnie. Sprawdź, jakich dokumentów wymagamy - tutaj.

A co, jeżeli dostał_m się na studia, ale wyjeżdżam na wakacje w terminie składania dokumentów?
Najlepiej przygotujcie dokumenty do wysłania kurierem albo poproście rodzica lub znajomego o dowiezienie ich do nas. Tutaj znajdziecie adres, pod który należy je wysłać, jeśli będziecie dostarczać dokumenty za pośrednictwem kuriera. Pamiętajcie, że komplet dokumentów musi dotrzeć do nas do 16 września do godz. 15:00.

Po zamknięciu III naboru (po 16 września br.) w systemie IRK wystawiane będą wpisy na studia i skierowania na badania do lekarza medycyny pracy, dla kierunków, na których takie badania są wymagane.

Wszyscy przyjęci kandydaci są zobowiązani także do udziału w Dniu Wstępnym, o którym wiecej przeczytacie tutaj