Rekrutacyjne FAQ

09.07.2021 Kategoria: Ogłoszenia
Serwus Kandydaci!
u nas rekrutacja trwa jeszcze kilka dni, więc serdecznie zapraszamy do rejestracji w systemie IRK.
Czasu nie ma już zbyt wiele, więc szybciutko ale jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych kierunkach, to zapraszamy tutaj.
 Bardzo ważne jest, żebyście pamiętali o terminach.
 Po zakwalifikowaniu się na studia, trzeba złożyć dokumenty w wyznaczonym terminie. Jeśli zakwalifikujecie się od razu z pierwszej listy (16 lipca), to gratulacje! i pamiętajcie, że dokumenty musicie dostarczyć 19-21 lipca. Jeśli nie, to 21 lipca publikujemy kolejną listę, w przypadku zakwalifikowania się wtedy, musicie złożyć dokumenty 22-23 lipca. A jeśli zakwalifikujecie się 23 lipca, to macie czas na dostarczenie dokumentów 26-27 lipca.
Nawet jeśli jeszcze nie wiecie i się wahacie. Złóżcie dokumenty i wtedy podejmijcie decyzję. Zawsze możecie zrezygnować (czego oczywiście nie polecamy ;)), ale jeśli dokumenty nie dotrą do nas w terminie, to miejsce przepada.
 Wykaz dokumentów do złożenia znajdziecie tutaj,
 Pamiętajcie też o tym, że opłata musi być zaksięgowana w systemie do 14 lipca. Jeśli już ją wysłaliście, a 14 lipca system nadal będzie pokazywał ujemny stan konta, to wyślijcie nam potwierdzenie przelewu na rekrutacja@upwr.edu.pl
 i last but not least, ZDJĘCIE - i nasz i Wasz koszmar senny jeśli macie problem ze zdjęciem, to napiszcie do nas, zadzwońcie, pomożemy. To znacznie skuteczniejsza i mniej stresująca metoda niż dodawanie 38 zdjęcia, bo z każdym poprzednim było coś nie tak
Poniżej Dyrektor Biura Rekrutacji UPWr - Paulina Boroń-Kacperek opowie Wam jak zrekrutować się na UPWr.
Jeśli po przeczytaniu i obejrzeniu nadal będziecie mieć pytania, czy wątpliwości, to piszcie do nas i dzwońcie (telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy, ale messengerem czy insta można nas złapać też po godzinach)!