Dzień Otwarty na UPWr

09.03.2022 Kategoria: Ogłoszenia

Uczniowie, Maturzyści!

Dzień Otwarty już za nami, jeśli jednak przegapiliście to wydarzenie, to serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania, o tutaj!

Chcemy Was serdecznie zaprosić na Dzień Otwarty - startujemy 17 marca o 9:00.

Tym razem posłuchacie ciekawostek o naszych kierunkach, dowiecie się, że nie taki dziekanat straszny jak go malują i będziecie mieć okazję przepytać naszych studentów o wszystko ;)

Harmonogram prezentuje się następująco:
1. Studiować… ale co? - prezentacja dostępnych kierunków przez naszych wspaniałych wykładowców,
2. Krótko o rekrutacji - wymagane przedmioty rekrutacyjne, zasady, terminy...
3. Nie taki dziekanat straszny - czyli co każdy "pierwszak" wiedzieć powinien ????
4. Q&A ze studentami - czyli wszystko to co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać ????
Całość wydarzenia odbędzie się na YouTube - link udostępnimy już niedługo na wydarzeniu na fb - dołączcie tutaj, żeby niczego nie przegapić ????
Oprócz tego będziemy publikować wiele materiałów tematycznych, wykłady, prezentacje i inne, bądźcie wtedy z nami!