Budownictwo II mgr niestacjonarne

semestr: 2600 zł
Rekrutacja letnia

BUDOWNICTWO, STUDIA STACJONARNE II STOPNIA

czas trwania: 2 lata (4 semestry)

uzyskany tytuł zawodowy: magister inżynier

profil studiów: praktyczny

Limit miejsc*: 32 osoby

Student otrzymuje wiedzę oraz umiejętności z zakresu: projektowania i wykonawstwa złożonych obiektów budowlanych, rozwiązywania problemów projektowych, organizacyjnych i technologicznych, stosowania technik komputerowych i nowoczesnych technologii w praktyce inżynierskiej, kierowania zespołami i firmą budowlaną;

matematyka, metody komputerowe, teoria sprężystości i plastyczności, złożone konstrukcje betonowe, zarządzanie przedsięwzięciami budowlanymi, fundamentowanie;

złożone konstrukcje metalowe, dynamika budowli, niezawodność konstrukcji, budowle wysokościowe;
Aktualne rozkłady zajęć i programy studiów dostępne są na stronie Wydziału.
Program studiów znajdziesz tutaj.

Uzyskasz 90 punktów ECTS

Gdzie będziesz pracować po studiach?

Studia na kierunku budownictwo zapewniają wykształcenie, które w oparciu o nabytą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne stanowi podstawę do twórczej pracy w zakresie projektowania obiektów budowlanych i konstrukcji inżynierskich, nadzorowania procesów budowlanych i zarządzania nimi z zastosowaniem nowoczesnej techniki komputerowej. Absolwenci kierunku budownictwo mogą ubiegać się o uprawnienia do projektowania i kierowania robotami, w specjalnościach konstrukcyjno-budowlanej, inżynieryjnych, instalacyjnej i architektonicznej, umożliwiające im wykonywanie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Ponadto są oni dobrze zorientowani w tematyce budownictwa zrównoważonego.
* ustalony limit miejsc na I rok na dany kierunek studiów w roku akademickim 2023/2024